Dispečink a vzdálená správa

Nejnovějším trendem v oblasti vytápění je napojení tepelných čerpadel na Dispečink a vzdálenou správu. Společnost TC MACH je průkopníkem v oblasti inteligentních systému vytápění a právem se řadí mezi špičku v oboru.


Naši stávající zákazníci se mohou podívat na své tepelné čerpadlo MACH po zadání svého přihlašovacího jména a hesla.

Nonstop dispečink a řízení tepelného čerpadla na dálku


Veškerá tepelná čerpadla MACH jsou standardně vybavena možností připojení k internetu. Naši zákazníci si tak mohou odkudkoliv na světě zkontrolovat svoje tepelné čerpadlo a případně přednastavit jeho parametry.

Nonstop dispečink

Unikátní a sofistikovaný software na tepelném čerpadle MACH se umí v případě poruchy kdykoliv spojit s nonstop dispečinkem přímo u výrobce, ať už je čerpadlo umístěno v libovolné zemi. Dispečink automaticky vyhledá ve své databázi nejvhodnějšího technika pro řešení problému a informuje jej pomocí emailu a SMS o potížích daného čerpadla. Technik dokáže problém analyzovat pomocí záznamu o fungování a odhalí příčinu poruchy. Pokud je nutný zásah na místě (například zanesené sítko v oběhovém čerpadle v topném okruhu, vybité baterie v prostorovém termostatu, a podobně) je kontaktován nejbližší technik a pod internetovým dozorem hlavního technika je provedena oprava na dálku. Systém dispečinku shromažďuje ve svých databázích informace o všech připojených čerpadlech a záznamy o jejich provozu, poruchách a stavech. Takto rozsáhlá databáze umožňuje technikům vývoj modernějších a výkonnějších produktů.

Tepelná čerpadla MACH řízená a ovládaná přes internet

Pomocí inteligentního systému ovládání nyní můžete nastavovat teplotu v obývacím pokoji a přitom sedět ještě v práci. Moderní webové rozhraní pro ovládání tepelných čerpadel MACH Vám umožní mít své teplo pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv.

Nonstop dispečink a řízení tepelného čerpadla na dálku

Nonstop dispečink a řízení tepelného čerpadla na dálku [ PDF ]
Kde jste: Tepelná čerpadla pro rodinné domy | Nonstop dispečink a řízení tepelného čerpadla na dálku
Tepelna cerrpadla MACH
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU
A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI